ماهروز

برای شناخت خصیصه و سرشت یک جامعه، هیچ نموداری بهتر از نوع تاریخی که می نویسد یا نمی نویسد نیست (ای. ایچ. کار).

...حکایت همچنان باقی

سال 1393 شمسی در حال اتمام است. بر همه ما در این سال ماجراها رفت و حکایت ها گذشت. خداوند متعال را بر همه خوبی هایی که در این سال به ما داد، سپاسگزاری باید کرد.

سال 1393 برای من سال پر مشغله ای بود. کارهای اجرایی و اداری وقت بسیار زیادی را از من گرفت. آنچه در برابر این اشتغالات به آدمی آرامشی می بخشد این است که گاه از دست او خیری به کسی برسد.

سال 1393 کار ماهروز همچون هفت سال پیش از آن ادامه یافت. البته برای اولین بار به دلیل همان اشتغالاتی که گفتم چند بار وقفه هایی در آن افتاد، ولی این اواخر کارها به روال سابق برگشت و ماهروز فعلا هفته ای یک بار به روز می شود.

سال 1393 آمار بازدید کنندگان ماهروز افزایش مختصری داشت. از این بابت خوشحالم و از مراجعه کنندگان محترم تشکر می کنم.

به عرض همه دوستان می رسانم که کار ماهروز همچنان ادامه خواهد داشت. این را به این دلیل گفتم که در برابر مراجعه کنندگان محترم در خصوص استمرار کار این وبلاگ برای خود تعهدی ایجاد کرده باشم. یادم می آید ارتشیان عراق بر بعضی از دیوارهای خرمشهر نوشته بودند «جئنا لنبقی» (آمده ایم که بمانیم). آنان نماندند و هیچ کس همیشه نخواهد ماند، ولی قصد ماهروز این است که تا آنجا که عمری و توفیقی باشد، بماند. بنابراین انشاء الله در سال 1394 هم با هم خواهیم بود.

احتمالا این آخرین پست ماهروز در سال 1393 است. از آنجا که ما می رویم سفر، شاید نتوانم در روزهای آغاز سال جدید، ماهروز را منظم به روز کنم. به همین دلیل پیشاپیش حلول سال 1394 شمسی و نوروز باستانی را به  شما تبریک عرض می کنم. برای همه شما همراهان آرزوی سلامتی و موفقیت و شادکامی دارم.

 

ارادتمند شما

عبدالرحیم قنوات

 

  
نویسنده : ; ساعت ۱٢:٢۳ ‎ق.ظ روز شنبه ٢۳ اسفند ۱۳٩۳
تگ ها :