خاتون بخارا

گاهی بعضی دوستان پیشنهاد می دادند که نوشته های بلندترت را هم در وبلاگ بگذار. خیلی به این کار تمایلی نداشتم، اما گاهی فکر می کردم که خوب است به بعضی مقالات منتشر شده ام لینک بدهم، شاید برای مراجعه کنندگان محترم مفید باشد. از این به بعد گاهی این کار را خواهم کرد. علی الحساب برای خواندن متن کامل مقاله " خاتون بخارا " اینجا  کلیک کنید.

/ 7 نظر / 6 بازدید
اشکواری

سلام استاد. جالب بود. به نظر می رسد، آن بیت شعر به نوعی اعتراض نسبت به روابط عاشقانه خاتون و سعیدبن عثمان بوده که حضور سعید و انکار ظاهری خاتون را نکوهش می کند. صرفا جهت اطلاع!!اگر مصرع دوم را بر اساس گویش مازندرانی بررسی کنیم، مشکل حل می شود: «کورِ امیر آمد خاتون دروغ می گوید» (خاتون دِروغ گِنده)

سلام، خسته نباشید... راحت تر بگويم من اين مقاله را نقد كردم وخيلي مورد توجه استاد قرار گرفت...بعضي نكات را هم رعايت نكرده ايد...سوء تفاهم نشود اما اگر خواسته باشيد انتقادات وپيشنهادات گرفته شده بر اين مقاله را برايتان ميل كنم

دیوان سالاری

سلام استاد ممنون که به ما هم سر می زنید. پیروز تر از پیش باشید.

شاگردشما

سلام استاد مقاله جالبی بود . با اجازه شما مقاله را ذخیره کردم (البته اگر اشکالی ندارد)

پنجه

سلام دکتر ظاهرا اخه خدا بخاد ماجرای اون ویرگول داره حل میشه. بالاخره این خاتون باید یه جایی به کار شما بیاد. کلی براش زحمت کشید.

مهدیخانی

سلام استاد. خوشحالم که قصد کرده اید مقالات خود را در فضای مجازی منتشر نمائید. مدتها پیش منتظرش بودم. از این طریق از مراتب علم و دانش شما بیشتر می توان بهره برد. خدا نگهدار شما.

اندیشمند

سلام خسته نباشید