هر چه از دوست رسد...

امشب تلفنی با استادم آقای دکتر عالم زاده صحبت می کردم. در باره پست قبلی یک نظر شفاهی دادند. از ایشان اجازه خواستم که آن را در وبلاگ نقل کنم. از سر لطف اجازه دادند. گفتند:  

« خدا رحم کرده که سرت شلوغ است و حالت خوش نیست و این قدر می نویسی. وای به حال وقتی که سرحال باشی؛ حتما آن موقع به خوانندگانت رحم نخواهی کرد».

البته معلوم نکردند که این « مدح بما یشبه الذم » است یا « ذم بما یشبه المدح ». به هر حال هر چه از دوست رسد نیکوست.

/ 6 نظر / 8 بازدید
آسمان سکوت

بسی درود و سپاس مدحی سزاوار است همراه با چاشنی لطیف دوست داشتنی خاص! آن زمان هم یادم می آید خیلی فعال و خوش نوشت! بودید. ببخشید این واژه ی " خوش نوشت " را الآن ساختم.

مدح بما یشبه نیش غولی!

فرشته

سلام استاد! وای استاد از کی سعادت نداشتم دیگه به اینجا سربزنم وای دارم حساب میکنم دقیقا از موقعی که جام جهانی شروع شد.. سرم گرم شد به فرومای فوتبالی... خدا قوت استاد[گل] اما الان خیلی خوشحالم دوباره اومدم خونه ی تاریخیها واقعا یه حس عجیبی دارم[لبخند]

ف م

سلام اقای دکتر قنوات من حدود یک سال و نیم هست که مرتب به وبلاگ شما سر می زنم از طریق وبلاگ آقای مجتهدی آشنا شدم . (هر چند ترجمه هنر اسلامی شما را خوانده بودم و بیش از نویسنده به نام شما مشهور است همه می گویند هنر اسلامی قنوات و با شما اشنا بودم ) فقط خواستم بگم نمی خواهید برای خوانندگان از قضیه ویرگول ، خاتون بخارا بگویید. من از کجا می دانم بماند برای بعد... .

سپیده

با سلام واحترام جناب دکترآدم ازاین همه ارتباط صمیمانه استادوشاگردحسودیش می شه خوش به حالشون بعضی ازاساتیدمحترم مااین گونه ارتباطها رو حمل برچاپلوسی ونمره خواستن می دونن لذاجانب احتیاطرورعایت می کنن وبعدازوقت کلاس دیکه نمی بینمشون .به قول بچه هایکی ازاساتید هم همینطورکه داشتن تلفنی باهاشون صحبت می کردن دیدن صدایی ازاون ورنمی یاد جالبه که استاد حوصله حرف زدن نداشتن وبدون خداحافظی قطع کردن کلی خندیدیم وقتی شنیدیم دانشجو 3 دقیقه فقط واسه خودش حرف میزده .