کبک و شاهین

معمر قذافی رهبر لیبی دقایقی قبل از کشته شدن به دست مخالفینش، از آنان تقاضا می کند که از کشتن او خودداری کنند.

 

دیدی آن قهقهه کبک خرامان حافظ

که ز سرپنچه شاهین قضاء غافل بود

/ 11 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نبی

سلام بردوست واستاد بزرگوار عکس زیبایی راانتخاب کرده ای .عکسی از التماس وخواری یک دیکتاتور. همین هفته بیش بود که در بیام ویدئویی خود از مردم لیبی خواسته بود به خیابان بریزند وشورشیان را ازبین ببرند .شاید این خصلت خود بزرگ بینی همه دیکتاتورها است که فکر می کنند توده مردم خواهان انها هستند.ای کاش ازاین عکس درس می گرفتند .به امید خواری همه انها قاصد روزان ابری داروک کی رسدباران؟

89/1

سلام استاد فکر کنم تو این اردو به همه خوش گذشت. واقعا خاطره انگیز بود. بابت دست پخت عالی تون هم خیلی ممنونم. امیدوارم تو این یکسال باقی مونده یکبار دیگه بتونیم بریم اردو.

سلام.البته رهبر خودخوانده لیبی

آنان كه محيط فضل و آداب شدند در جمع كمال شمع اصحاب شدند ره زين شب تاريك نبردند برون گفتند فسانه اي و در خواب شدند

رضواني

در آتش ظلم خویشتن میسوزی.............. درجهان پیل مست بسیاراست دست بالای دست بسیاراست

حاجری

سلام استاد. قبول دارید با وجود این همه کشتار توسط خود قذافی باز هم این عکس یه مقدار دلسوزی برای آدم به وجود میاره.

م

سلام استاد کشتن قذافی کار اشتباهی بود چون قذافی با مرگش خیلی از اسرار رو با خودش به گور برد و از فاش شدنش جلوگیری کرد

غلامعلی یوسفی

کشتن قذافی هم می تواند باعث خوشحالی و باارزش و با افتخار باشد و هم می تواند نباشد. بله می تواند کم ارزش و یا حتی بی ارزش باشد!! چگونه ؟ به شرایط پس از آن بستگی دارد، بدیهی است اگر حکومت بعدی بهتر نباشد آنگاه این سرنگونی ارزش خود را از دست می دهد.

پ

آدم وقتی گاهی از این روزگار و مردم دلش میگیره ریشه شاعری تو دلش جوونه میزنه و یه شعر میگه واسه دل خودش. امیدوارم که از این سروده بنده خوشتان بیاید. با تمام درد و خستگی از این دنیای وانفسا تقدیم میکنم: عصر ما عصر بلا عصر لمس انتها عصر فقدان حقیقت عصر انکار خدا عصر تشویش و گله عصر پاپوش و تنه عصر افعی عصر گرگ معصیت های بزرگ عصر خاری عصر ظلمت دوره پوچ عصر هجرت عصر دفن واژه عشق عصر برهان عصر کشتار خلایق... باسپاس.[ناراحت]

اندیشمند

از مکافات عمل غافل مشو گندم از گندم بروید جو ز جو روزی لیبیایی ها به قذافی التماس می کردند حال در این عکس قذافی به لیبیایی ها.